• Škola očami nováčikov

• 04.11.2022 06:29
      • Ako býva zvykom v prvom čísle Gymkovín v školskom roku, aj tentokrát sme sa opýtali našich školských nováčikov na ich prvé dojmy z nového prostredia. Dve prvácke triedy a jedna Príma, 3 rôzne názory, ktoré vám prinášame v nasledujúcom článku.

• Prímania sa vyjadrili takto:

„Veľmi sa nám tu páči. Sú tu dobré podmienky na učenie sa. Táto škola je pekná a moderná. Je tu krásne átrium a veľký bufet. Sme veľmi radi, že sme sem prišli.“

Za 1.A to celé zhodnotila predsedkyňa triedy, Zuzka Jánošíková:

„Ako sa nám páči škola?

Túto otázku som dostávala od všetkých známych, s ktorými som sa stretla. Aj keď osobne táto škola nebola na mojom prvom mieste, musím povedať, že som so svojou voľbou viac ako spokojná. Máme skvelých učiteľov. Ako spolužiaci sme sa tiež už celkom spoznali, aj keď sme tu pomerne krátko. Myslím si, že náš triedny kolektív vyniká, a to nielen preto, že je nás v triede tridsaťjeden. Rovnako si myslím, že vyniká naša triedna učiteľka, s ktorou budú nasledujúce štyri roky určite zábavné. Môžem povedať, že na Gymnáziu Ivana Kraska sa mne a aj nám všetkým páči.“

Žiaci z 1.C to vidia nasledovne:

„Kvôli tomu, že sme tu len krátko, ešte nevieme úplne zhodnotiť túto školu. Na to, aby sme si o nej vytvorili názor, ju potrebujeme viac spoznať. Naše prvé dojmy sú ale pozitívne. Učitelia, ktorí nás učia, sú dobrí a nápomocní.“