• Záverečník

• 20.12.2022 06:40
      • Drahí čitatelia,
        neviem ako Vám, ale mne ubehol čas, odkedy sme znovu zasadli do školských lavíc, nečakane rýchlo. Ani som sa ešte nespamätal a už tu máme opäť prázdniny, ktoré sú tými najčarovnejšími počas roka. Čas Vianoc však pociťujeme už pomerne dlhú dobu, keďže predajné reťazce na seba nenechali dlho čakať. Reálna predvianočná atmosféra však pre väčšinu prichádza s prvým snehom, ktorý sme, aspoň nachvíľu, mali možnosť zažiť minulý týždeň.
      • Rád by som však zhrnul, čo všetko sa nám ako redakcii za uplynulé 4 mesiace podarilo. Za najväčší úspech určite považujem rozšírenie našich redakčných kruhov o nových novinárov a úspešné rozbehnutie spoločnej spolupráce. Výsledkom toho bolo množstvo rozmanitých článkov, v ktorých sme vám priblížili našich nových žiakov, výnimočné školské osobnosti, priniesli sme vám informácie zo sveta a čo je asi najdôležitejšie, dokázali sme improvizovať a prinášať vám aj články o aktuálnom dianí v škole, ktoré pôvodne neboli v pláne. Dúfam, že to takto, ak nie aj lepšie, pôjde naďalej a budeme vám ponúkať čoraz kvalitnejšie a zaujímavejšie články. Dovoľte mi teda poďakovať sa všetkým, ktorí dopomohli k úspešnej publikácii našich novín. Každému redakčnému kolegovi za dobrú prácu, ktorú odviedol, našim slovenčinárom, Mgr. Karlovi Ticháčkovi a Mgr. Beáte Kováčovej za korektúru a odbornú konzultáciu, pánovi zástupcovi Ing. Jánovi Fiľovi za vydávanie článkov na stránke školy a trpezlivosť pri riešení technických požiadaviek, pani riaditeľke PaedDr. Miriam Szántóovej za propagáciu na Facebooku školy a Laure Hodásovej, žiačke Septimy, za propagáciu na školskom Instagrame. Osobitné poďakovanie patrí našej redaktorke Laure Chovancovej, ktorá okrem písania článkov spolupracovala aj na vydávaní propagačných príspevkov na FB aj IG tvorbou grafiky a popisov k príspevkom.

Poďakovanie patrí aj vám, milí čitatelia, za čas venovaný na prečítanie si nových článkov. V mene celej redakcie Vám všetkým chcem zaželať pokojné a ničím nerušené vianočné sviatky, nech ich prežijete v pohodlí domova a v zdraví a do nového roku najmä veľa síl, aby ste doň vykročili tou správnou nohou.

Dočítania nabudúce!