• Záverečník

• 09.04.2024 07:16
      • Druhé vydanie v tomto roku oficiálne uzatvárame ako zvyčajne, záverečníkom. Tentokrát však bude možno trochu iný, ako ste zvyknutí, keďže som ho doteraz nemala príležitosť napísať ja.
      • Máme za sebou opäť mnoho skvelých článkov, na ktoré sme my v redakcii nesmierne hrdí. Dúfame, že sme vám zas a znovu niečím rozšírili obzory, obohatili vás o informácie z diania na škole, ale i vo svete, a možno niekedy aj zlepšili náročný deň zaujímavým textom.

To, že sa toto vydanie končí, neznamená, že sa končí aj to ostatné. Stále je toho veľa pred nami, ale i pred vami. Zostávajú nám posledné tri mesiace školského roku, a verte či nie, tie ubehnú ako voda.

Prichádza čas plný smútku za odchádzajúcimi maturantmi, radosti z blížiacich sa letných prázdnin, ale i mnoho stresu a snahy kvôli naháňaniu známok a ich prípadnému opravovaniu.

Počas týchto dní budeme naďalej s vami, a veríme, že sa vám podarí nájsť si chvíľku, aby ste si prečítali články, na ktorých tak obetavo a pilne všetci pracujeme. Držíme vám palce a na chvíľu sa s vami lúčime.

Nina Bíliková