• Úvodník

• 02.02.2023 06:23
      • Milí čitatelia,
        po mesačnom období plnom chaosu, skúšania, písomiek a posledných pokusov zjednotiť si svoje pestré priemery nastal až nevídane záhadný pokoj. Zhodnotenie našej krvopotnej päťmesačnej snahy už máme vo svojich rukách, aj keď nie na papieri, ale vo formáte PDF na EduPage. Aj napriek tomu sme však všetci spokojní, že si teraz môžeme aspoň trochu vydýchnuť. No žiaľ, nie nadlho.

• Prichádza ďalšia polovička školského roka. Čo od nej očakávať? Mnohí ju otvárajú s novými víziami a métami, mnohí sú pripravení čeliť novým výzvam a časť z nás má pred sebou dôležité míľniky vo svojom živote, no zároveň aj posledné chvíle na našej škole. Prajem teda každému plno síl a veľa odhodlania ísť si za svojimi cieľmi.

A čo všetko nám prinesie nové, 11. vydanie nášho časopisu? Pripravujeme pre vás mnoho zaujímavých vecí, počnúc rozhovormi s našimi spolužiakmi, správami o aktuálnom dianí v škole aj mimo nej, pokračujúc úvahovými článkami na rôzne témy, aktualitami zo sveta a nezanevrieme ani na naše stálice, ako sú historické okienko, významné osobnosti, interview s pedagógom a podobne. Tešiť sa môžete aj na nejaké novinky, o ktorých však viac zatiaľ neprezradím. Verím, že si každý určite nájde to svoje.

Želám vám príjemné čítanie!