• Záverečník

• 05.04.2023 06:44
      • Vážení čitatelia,
        každý jeden koniec je zároveň poslom nového začiatku. S príchodom prvých lúčov jarného zubatého slnka sa spoločne snažíme urýchliť odchod zimných mesiacov. Niektorí z vás už určite začali odpočítavať dni zostávajúce do konca tohto školského roka, niektorí možno skôr dni zostávajúce do začiatku letných prázdnin. Vidíme v tom ale vôbec nejaký rozdiel? Čakáme na koniec alebo sa väčšmi tešíme novému začiatku?
      • Myslím, že toto je otázka uhla pohľadu, jednej z mojich najobľúbenejších tém, na ktorú však v tomto článku absolútne nemám kapacitu. Postačí ale aj to, ak sa nad tým na chvíľu zamyslíte a ja zatiaľ budem môcť tematicky ohlásiť, že sme sa úspešne dopracovali k záveru 11. vydania našich Gymkovín.

Obrovská vďaka patrí celému redakčnému tímu, pričom by som chcela obzvlášť vyzdvihnúť záujem a húževnatosť našich nových členov. Odmenou pre nich i pre toto vydanie je nepochybne vaša podpora i kritická spätná väzba. Zaslúžite si totiž čítať naše články, milí čitatelia, tak veľmi, ako si ony zaslúžia byť prečítané. Gymkoviny sa každým vydareným číslom posúvajú a rastú, čo znamená, že vám vždy okrem tradične zaužívaných článkov prinesieme i články nové.  V 11. vydaní ste si mohli prečítať o pútavých novinkách napríklad z filmového či knižného sveta, ale nepochybne aj z prostredia nášho gymnázia. Zaujíma vás, čo nové prinesie 12. vydanie? Neviem, možno svieži začiatok jari alebo možno iba koniec zimy. „Smer, ktorým sa vyberiete, určuje, či stojíte na konci alebo na začiatku cesty.“  Tak čo, ktorým smerom sa vydáme tentokrát?