• Vo víre vírusu

• 19.11.2020 17:36
        • Ako celý svet, tak aj my sme sa stali obeťami obávaného nepriateľa, ktorý sa vkráda do tiel nevinných ľudí a často berie to najdrahšie, čo máme, naše životy. Ako táto epidémia ovplyvnila náš každodenný život? Sme schopní naučiť sa žiť v ,,rúškovom“ svete a prekročiť svoju komfortnú zónu?

• Gymkoviny na webe - Úvodník

• 16.11.2020 21:27
        • Milí čitatelia,
          prinášame vám v poradí už piate vydanie našich školských novín - Gymkovín. Všetci sa nachádzame v zvláštnej, zároveň ťažkej životnej situácii. Verím, že napriek negatívnym správam z okolitého sveta vás úsmev spod rúšok neopúšťa. Do poslednej chvíle sme nevedeli, či sa nám podarí nové číslo vydať, no môžem vás ubezpečiť, že ani tentoraz nebudete ukrátení o zaujímavé informácie z prostredia nášho gymnázia. Keďže nám nebolo súdené vydať noviny v hmotnej podobe tak, ako sme to s predošlými číslami robili doteraz, sme radi, že vám môžeme aspoň takouto online formou osladiť jednotvárne dni v pohodlí domova.  Nasledujúce týždne budeme postupne na webovej stránke školy zverejňovať články, ktoré sme pre vás pripravili. Nájdete ich v rubrike GYMKOVINY/5.vydanie.