• Geografická olympiáda kategória Z – krajské kolo
     • Geografická olympiáda kategória Z – krajské kolo

     • Dňa 26. marca 2021 sa konalo krajské kolo geografickej olympiády kategórie Z pre žiakov vyšších ročníkov gymnázií a stredných škôl. Súťaž prebieha v troch kolách, prvé dve sa tento rok realizovali online. Žiaci mali za úlohu správne zodpovedať 35 otázok za 60 minút. Našu školu reperezentovali Pavol Bednář zo Sekundy, Michaela Kantorová  a Tereza Kopčáková z III. B. Najlepšie sa darilo Pavlovi, ktorý uspel aj v konkurencií s omnoho staršími žiakmi. Úspešnou riešiteľkou však bola aj MiškaTerezke chýbal k úspešnosti len jediný bod.

      Za výbornú reprezentáciu našej školy ďakujeme.

    • Zľavy kariet ISIC - oznam CKM SYTS
     • Zľavy kariet ISIC - oznam CKM SYTS

     • Keďže je v tomto období využitie ISIC-u trochu obmedzené, teda nedá sa ísť na dobrú lyžovačku, navštíviť obľúbenú reštauráciu, či zájsť na plaváreň, rozhodla sa spoločnosť CKM SYTS výnimočne znížiť cenu preukazu na 12 Eur, pri zakúpení do 31.3.2021, ako reakciu na tieto sťažené podmienky, ktoré veríme čoskoro skončia.

      Tiež sme sa rozhodli odpustiť poštovné za známku ISIC zakúpenú cez www.objednaj-preukaz.sk, rovnako do 31.3.2021.

      Navyše, aby preukaz ISIC žiakom a rodičom lepšie slúžil aj v týchto časoch,  vybavili sme zľavy až v 560 e-shopoch, kde sa teraz nakupuje určite viac.

      Okrem toho, každý týždeň v stredu budeme organizovať pravidelné online stretnutia s rodičmi/žiakmi s cieľom vysvetliť možnosti preukazu a odpovedať na priame otázky rodičov/žiakov.

      Priebežne aktualizovaný plán online stretnutí nájdete vždy na tomto linku:

      https://isic.sk/onlinestretnutia/