• Otvorenie školského roka 2020/2021

• Vážení rodičia, milí žiaci,

otvorenie  školského roka 2020/2021 sa uskutoční v stredu 2. septembra 2020 v triedach.

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie platí:

1. Rodičia a iné osoby nevstupujú do budovy školy.
            2. Žiaci vstupujú  do budovy školy v rúškach, dodržiavajú odstupy a používajú dezinfekciu rúk.
            3. Každý žiak musí mať k dispozícii 2 rúška a hygienické vreckovky.
            4. Príchod žiakov  I.A, I.B, I.C a PRÍMY o 8:00 hod. do tried.
            5. Príchod žiakov z ostatných tried o 8:30 hod.do tried.
            6. Plánované ukončenie triednických hodín je o 10:15 hod.
            7. Každý žiak 2. septembra 2020 odovzdá triednemu učiteľovi vyplnenépodpísané tlačivo   "Príloha 4 - Dotazník a Vyhlásenie zákonného zástupcu alebo plnoletého žiaka (26.8.2020)"

V prílohe oznamu prikladáme kompletne znenie Pokynu riaditeľky školy k prevádzke školy od 2. septembra 2020 pre žiakov a zákonných zástupcov.

Rovnako si môžete stiahnuť Prílohu 4 - Dotazník a Vyhlásenie zákonného zástupcu alebo plnoletého žiaka zo dňa 26.8.2020.

• Ako sme realizovali projekt Biodiverzita do škôl

• Ešte v  školskom roku 2018/2019 sme sa venovali plánovaniu projektu, ktorého cieľom bolo zlepšenie prostredia areálu školy. Akčná skupina žiakov II.A, II.C a I.A triedy vypracovala plán výsadby rastlín, zostavila rozpočet a propagovala pripravované aktivity medzi spolužiakmi. Významnou pomocou boli aj rady zástupcov nadácie Ekopolis.